Vrijkaartenactie!

Theater Zuidplein biedt onze wijkbewoners nu de mogelijkheid om de voorstelling Bloedbroeders van Theater Rast gratis bij te wonen in Theater Zuidplein op zaterdagavond 27 oktober.

Bloedbroeders van Theater Rast is een meeslepende voorstelling over het leven van twee jonge vrienden die boven alles elkaar loyaal zijn. Het verhaal speelt zich af tijdens de Armeense genocide in het Ottomaanse rijk. De Turkse Mehmet en Armeense Abisoghom nemen andere identiteiten aan, leren elkaars taal en verhullen tijdelijk hun geloof. Alles om samen een veilig thuis te vinden. Een muzikale vertelling doorspekt met humor die bovenal hoopvol stemt!

Acteur Ara Halici ontdekte de geschiedenis van zijn Armeense oudoom Abisoghom die als kleine jongen in 1915 op wonderbaarlijke wijze overleefde en besloot met regisseur Șaban Ol Bloedbroeders te maken. Niet alleen om historisch bewustzijn creëren, maar ook om te laten zien dat liefde sterker kan zijn dan haat. Ga een indrukwekkende beleving tegemoet!

Vrijkaarten reserveren

Met promocode: FRIENDS kun je nu via www.theaterzuidplein.nl 2 vrijkaarten reserveren.
Let op: er is een max. aantal vrijkaarten beschikbaar. Op=op.

 1. Klik op de link www.theaterzuidplein.nl
 2. Klik op ‘Gebruik promotiecode’
 3. Vul de promotiecode FRIENDS in en klik op ‘OK’
 4. Selecteer het gewenste aantal vrijkaarten
 5. Klik rechtsonder op ‘Volgende’
 6. Selecteer de gewenste zitplaatsen
 7. Klik rechtsonder op ‘Volgende’
 8. Klik in het winkelmandje rechtsonder op ‘Volgende’ (bedrag is € 0,-)
 9. Selecteer de levering van tickets (let op! Kaarten toesturen kost geld, kies dus voor ‘E-tickets’ of ‘Afhalen
 10. Vul je e-mailadres en persoonlijke gegevens in
 11. Vul ‘Extra info’ in
 12. Klik rechtsonder op ‘Volgende’
 13. Klik rechtsonder op ‘Bevestig’

De vrijkaarten kunnen op de avond van de voorstelling vanaf een uur voor aanvang worden afgehaald aan de kassabalie.