Hij woont ruim een jaar in Pendrecht en zag vandaag vanuit zijn woning dat er boompjes geplant werden in de Sliedrechtstraat. Mario Bosch, die er al sinds mensenheugenis in Pendrecht woont, zag ze ook maar dan van straat-niveau. Mart Vink moet aan zijn foto te zien ergens hoog in de Zuiderkroon zijn komen wonen.
Mart Vink plaatste een foto van de pas geplante boompjes in de Sliedrechtstraat op Facebook.
Hij kreeg een reeks van reacties.
Leuke en zure.
Als je Mart zijn reacties leest merk je dat hij niet dezelfde ‘ballast’ meetorst als sommige van de mensen die op hem reageren.
Een andere Facebook gebruiker woont in de Papendrechtstraat en maakt zich druk om de heggen die er vandaag ook bij geplat werden. Wie gaat die heggen onderhouden is zijn vraag. Woonstad of de bewoners?
Tsja dat zijn zo van die vragen.
Dagburgemeester Mario Bosch liep ook door de straat en maakte ook een foto van de jonge aanplant.
Die Sliedrechtstraat wordt vast heel mooi.
Er is al een mooi lied over. Armando Monsanto gebruikte Bakerstreet van Gerry Rafferty en dichtte er een Pendrechtste tekst op. Ook hij kijkt met enige weemoed terug op hoe de straat was.
Er zijn nog cd’s. Wie weet zit er als de Sliedrechtstraat klaar is een leuk mini-concert en uitdeel- en opfrisactiviteit in met veel melancholie in de Toneelwinkel Pendrecht in.
Kan gelijk het Pendrecht Theater nieuwe verhalen inzamelen.