Welkomstdienst in de Open Hofkerk

Op zondag 20 januari is er in de Open Hofkerk, Middelharnisstraat 153, een welkomdienst. In deze dienst zal het koor Cantilede uit Ede meewerken. “Al voor de derde keer mogen we dit koor in onze kerk verwelkomen en de twee vorige optredens in de diensten met hen waren indrukwekkend,” aldus Johan Bos, medewerker van de protestantse kerk van Pendrecht.
Het nieuws van Johan Bos voor de site van Vitaal Pendrecht luidt in zijn geheel:

Op zondag 20 januari is er in de Open Hof, Middelharnisstraat 153, een welkomdienst. In deze dienst zal het koor Cantilede uit Ede meewerken. Al voor de derde keer mogen we dit koor in onze kerk verwelkomen en de twee vorige optredens in de diensten met hen waren indrukwekkend.

Het thema in deze dienst is: het juiste recept.
Iedereen is van harte welkom, de dienst begint om 10:00. Na de dienst is er gelegenheid om met elkaar iets te drinken en elkaar te ontmoeten.