Scoren op Zuid

Maandagmiddag 8 februari zijn de leerlingen van alle groepen 6 en 7 van Over De Slinge met hun leerkrachten naar De Kuip geweest voor het eerste gedeelte van het project Scoren op Zuid. Tijdens deze startbijeenkomst hebben de kinderen op een leuke manier kennis gemaakt met Feyenoord.
Renee Westerkamp schrijft Vitaal Pendrecht:

“Scoren op Zuid

Maandagmiddag 8 februari zijn de leerlingen van alle groepen 6 en 7 van Over De Slinge met hun leerkrachten naar De Kuip geweest voor het eerste gedeelte van het project Scoren op Zuid. Tijdens deze startbijeenkomst hebben de kinderen op een leuke manier kennis gemaakt met Feyenoord.

Alle kinderen kregen bij binnenkomst in het stadion een fraai T-shirt en een prachtige sjaal van Feyenoord. Er volgde een afwisselend programma: een korte film over de historie van Feyenoord, een demonstratie voetbaltechniek door een balgoochelaar, het luidkeels zingen van Hand in Hand Kameraden, de presentatie van twee spelers – Leroy Fer en Georginho Wijnaldum – en ook nog een quiz over gezonde voeding (gewonnen door onze leerling Fatih uit groep 7b!).

Tot slot ging de hele groep samen met Leroy en Georginho op de foto op de tribune in het stadion. Al met al een geslaagde middag rond het thema Hand in Hand Kameraden, waarbij het stimuleren van sport en sportiviteit en gezond eten centraal staan.

In de laatste week van februari of de eerste week van maart komen er medewerkers en jeugdspelers van Feyenoord op school om een gastles te geven aan de kinderen. Bewegen en gezonde voeding staan in die les centraal. Dat thema sluit uitstekend aan bij de uitgangspunten van Lekker Fit, het project dat al enkele jaren draait op onze school.

Op zondag 14 maart kunnen alle leerlingen van de groepen 6 en 7 mee naar De Kuip om de competitiewedstrijd Feyenoord – Heracles Almelo bij te wonen.